بچه اژدها (Baby Dragon)

photo_2016-05-22_16-30-16

اخبار و مطالب کلش

بچه اژدها (Baby Dragon)

ارسال شده توسط امیر ارابوی

نیروی جدید بچه اژدها (Baby Dragon) از تاون هال ۹ در دسترس است! این نیرو از بازی کلش رویال به بازی کلش آف کلنز اضافه شده است به گفته سوپرسل در توصیف این نیروی جدید : زمانی که در اطراف دیگر نیروهای هوایی نیست، بچه اژدها خشمگین شده و برای بدست آوردن آسیب و پاداش بیشتر به سرعت حمله میکند! اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب آمده است …

تصویری از کمپ پر شده توسط بچه اژدها

بچه دراگون

هر بچه اژدها ۱۰ فضا از کمپ را اشغال میکند ، این سرباز با آپگرید کردن سربازخانه به لول ۱۱ برای تاون هال ۹ , ۱۰ , ۱۱ باز خواهد شد .بچه اژدها چهار لول دارد و لول چهار آن فقط در تاون هال ۱۱ در دسترس است . اگر بچه اژدها تنها باشد ، بنفش رنگ میشود و حالت طلسم خشم را دارد و قوی تر صدمه میزند ولی چند بچه اژدها کنار هم از حالت خشم بیرون می آیند و ضعیف تر صدمه میزنند !

دارای چهار لول میباشد که به این ترتیب زیر این نیرو ارتقاء می یابد :
در تاون هال ۹ : تا لول ۲
در تاون هال ۱۰‌: تا لول ۳
در تاون هال ۱۱ : تا لول ۴
همچنین هزینه ساخت این نیرو در آخرین لول ۱۸۰۰۰ اکسیر بنفش است همچنین این نیرو همانند دراگون قادر است نیروهای هوایی و زمینی دشمن را مورد حمله قرار دهد.

در تصویر زیر حالت تکی بچه اژدها را می بینید که بصورت بنفش رنگ است و حالت طلسم خشم را دارد و قدرت و آسیب رسانی اش بیشتر است:

در تصویر زیر حالت جمعی بچه اژدها را می بینید که بصورت عادی هستند و حالت طلسم خشم را ندارد و قدرت و آسیب رسانی کمتری دارند:

این اولین سرباز اکسیر بنفش است که از سال ۲۰۱۲ تا حالا به بازی اضافه میشود ، بچه اژدها نسبت به دراگون تندتر و سریع تر حمله می کند و خسارت میزند اما جان کمتری نیز دارد. به گفته سوپرسل در تویتر ، امروز معرفی آپدیت های جدید به پایان می رسد و احتمالا فردا بازی آپدیت شود.

پس از افزایش سطح بالون و لاواهوند و اضافه شدن این نیروی جدیدهوایی ، باید منتظر حملات هوایی بیشتری باشیم که حملات هوایی رونق گذشته خود را بدست آورد و با اینکار سوپرسل استراتژی های حملات هوایی نیز بیشتر خواهد شد .پس از حالا به فکر آپگرید ایردیفنس های خود باشید و ایر سوییپر ها را در جهت های صحیح تنظیم کنید که نیروهای هوایی دشمن را به سمت ایر دیفنس ها هل بدهد!

ویدیویی از عملکرد این نیرو را در بازی کلش آف کلنز در زیر مشاهده نمایید:

0

نوشته شده توسط امیر ارابوی

http://www.araboy.ir

پاسخ دهید