miner_

اخبار و مطالب کلش

معدنچی|Miner

ارسال شده توسط امیر ارابوی

با Miner (معدنچی) آشنا شوید! یک نیروی دیگر که از بازی کلش رویال به بازی کلش آف کلنز انتقال داده شده است و قبلا هم حدس هایی زده شده بود و آنرا در مطالب قبلی معرفی کرده بودیم ، این بیل زن مرموز، راه خود را با حفر تونل از زیرزمین  پیدا می کند و آنسوی دیوارها درست کنار هدفش ظاهر می شود! این نیرو در تاون هال ۱۰ باز میشود و زمین را حفر میکند و حمله می کند ، ماینر دارای چهار لول می باشد و در سطح ۱۲ باراکس و توسط اکسیر  ساخته میشود اطلاعات بیشتر  از این نیرو را در ادامه مطلب مشاهده نمایید …

وی قادر به نفوذ و حمله در مناطق قرمز مپ حریف نخواهد بود.پنج فضا را در کمپ اشغال میکند. این نیرو از زیر زمین جا به جا میشود و در طول مسیری که به سمت ساختمانها می رود از ساختمان های دفاعی دشمن در امان است و نمی توانند آنرا زیر آتش بگیرند همچنین ماینر قادر است از زیرزمین و از دیوار ها عبور کند و با استفاده از طلسم سرعت (Haste) بر روی ماینر، می توان بر سرعت حفر کردن زیر زمین به آنها کمک کرد تا زودتر و سریعتر زمین را حفر کند و به هدف خود برسد و آنرا مورد حمله قرار دهند ، ماینر شبیه والکری حمله می کند ولی تفاوتی که دارد این است که فقط به یک ساختمان ضربه میزند و هنگام حمله از ساختمانی به ساختمان دیگر به زیر زمین میرود .

در تصویر زیر حرکت ماینر را می بینید که از زیر زمین به سمت هدف تونل حفر میکند :


ماینر همیشه به سمت نزدیکترین هدف حمله می کند و آنرا نابود میکند و پس از آن بصورت زیرزمینی تونلی دیگر حفر می کند و به سمت یک ساختمان دیگه نزدیک و در دسترس حمله می کند و آنرا از بین می برد ، هنگامی ماینر زیر آتش قرار می گیرد که از زیر زمین بیرون بیاید و مشغول تخریب ساختمان دشمن است !

این نیرو ۵ فضا اشغال می کند و آموزش آن ۵ دقیقه زمان می برد و  ۴ سطح دارد همچنین هنگامی که زیر زمین است همه طلسم ها بر روی آن تاثیر دارند در تاون هال ده دو اپگرید میشود و در تاون هال ۱۱ماکس می شود.

در زیر فیلمی از این نیروی ویژه را مشاهده کنید :

فیلم را دانلود کنید

0

نوشته شده توسط امیر ارابوی

http://www.araboy.ir

پاسخ دهید