آنالیز ترکیب سوپر جاینت + ویدیو

ربات کلش آرابوی Clash Of Clans آموزش آنالیز ترکیب سوپر جاینت + ویدیو
جاینت،هیلر،والک،هوگ

آموزش

آنالیز ترکیب سوپر جاینت + ویدیو

ارسال شده توسط Hamidelectronic

باسلام خدمت دوستداران و همراهان سایت ارابوی.

با یک آموزش و آنالیز سبک های متفاوت اتک خدمت شما عزیزان هستیم.

اتک جاینت هیلر والکری هوگ.

این سبک اتک فوق العادست چون اگر حرفه ای بزنید به راحتی مپ های آنتی ۳ در تان هال ۹ رو میتونید ۳ ستاره بزنید و مورد توجه خیلی از اتکر ها هست چون با هیروهای ضعیف هم میشه این اتک رو امتحان و به نتیجه دلخواه که همون سه استار هست رسید.
ترکیب نیروها:
نیروهای اصلی:
والکری: ۶ عدد
هوگ: ۱۲ عدد
هیلر: ۴ عدد
جاینت: ۴ عدد
ویزارد: ۶ عدد
چندتا مینیون و آرچر هم برای پاکسازی
اسپل ها:۲هیل ۱ ریج ۱جامپ. (البته میتونید به جای ۱ هیل ریج جایگزین کنید)
دارک اسپل:۲ پویزن
کلن کستل:۶ جاینت (ترجیها مکس)

خب بریم سراغ آموزش:
اول باید جاینت هارو اصولی بریزید یعنی اول بررسی کنید که در کجای مپ اگر جاینت ها رو بندازید و هیلرها رو پشتشون بریزید،ایر دیفنس ها هیلر هارو نمیزنند.خب اول جاینت های خودتون و جاینت های کستل رو خالی کنید و پشت جاینت ها ویز هارو بریزید. نکته ای که این اتک داره این هست که نیاز به والبریکر نداره و تا جاینت ها دیوار رو خراب میکنند، ویزها از پشت پاکسازی میکنند تا والکری ها به وسط هدایت بشوند .خب بعد از این که جاینت ها رفتن داخل، کینگ و کویین رو هم بفرستید که به بقیه نیروها ملحق بشوند و با فاصله چند ثانیه والکری ها رو بفرستید و با اسپل جامپ جاینت ها و سایر تروپس رو به وسط هدایت کنید و برای کشتن نیروهای کستل ۲ تا پویزن رو بندازید و ریج هم بزنید که کویین و ویزها به سرعت نیروهای کستل حریف رو نابود کنند.
بعد ببینید کدوم دفاعی ها درگیر زدن جاینت ها هستند، برای هرکدوم ۲ یا۳ هوگ بفرستید تا بتونند دفایی ها رو تخریب کنند. نکته ای که تو ریختن هوگ ها باید دقت کنید همه رو به یک باره نریزید چون اگر روی تله های فنری بروند دسته بزرگی از هوگ هاتون رو از دست میدید.
از اسپل هیل هم وقتی استفاده کنید که جاینت ها یا والکری ها یا هوگ هاتون نیاز به هیل داشته باشند و بستگی به شرایط اتک خودتون باید تشخیص بدین.

انالیز اول

ویدیو :
0

برچسب ,

نوشته شده توسط Hamidelectronic

http://www.araboy.ir

پاسخ دهید