حمایت مالی

حمایت مالی

ارسال شده توسط Amir

حمایت مالی (Donation) چیست؟

حمایت مالی یا Donation یکی از منابع رایج تامین مالی موسسات و سازمانهای غیرانتفاعی است. موسسات غیرانتفاعی، موسساتی هستند که بدون دریافت هزینه، به ارائه خدمات رایگان عام المنفعه می پردازند و به نیت درآمدزایی تاسیس نشده اند. این موسسات به منظور تامین هزینه ها و گسترش دامنه فعالیتهای خود، به راهکارهای مختلفی رو می آورند که یکی از آنها حمایت مالی یا Donation است که امروزه در میان موسسات بزرگ بین المللی اهمیت بسیاری پیدا کرده و به یکی از منابع تامین مالی قابل ملاحظه این سازمان ها تبدیل شده است.

در این شیوه، افرادی که به طور رایگان از خدمات و فعالیتهای سازمان بهره مند می شوند، می توانند به منظور مشارکت در فعالیتها و ادراک حس خوشایند سهیم بودن در خروجیهای سازمان، بر اساس توانمندی مالی خود، به حمایت از سازمان بپردازند. به این شکل، در عین حال که این افراد می توانند خود را از گردانندگان موسسه دانسته و سهمی در ارائه خدمات به کلیه مخاطبین سازمان داشته باشند، در جهت تامین هزینه ها و امکانات بیشتر گسترش و توسعه خدمات سازمان نیز گام موثری در حمایت از سازمان برداشته باشند.

با عنایت به گسترش روز افزون کاربران ربات آرابوی و به تبع آن، افزایش هزینه های اداره و امتداد فعالیت سایت، بحث تامین مالی به یکی از دغدغه های مدیران سایت تبدیل شده است. از این رو، فعالیتهای قابل توجهی انجام پذیرفته و اقدامات متعددی نیز در دست بررسی و پیاده سازی است. یکی از این منابع تامین مالی، حمایت شما کاربران عزیز و هواداران ربات آرابوی است؛ درست مانند یک خانواده بزرگ که همه اعضا در آن برای رفع مشکلات و ترسیم آینده ای درخشان تر، تلاش می کنند.

لذا دوستانی که تمایل دارند تا در توسعه ربات و اداره سایت سهمی داشته و در راستای گسترش و رشد هرچه بیشتر آنها همکاری نمایند، می توانند با کمکهای مالی خود، هر چند کوچک، خود را یکی از حمایت کنندگان ربات آرابوی تلقی نموده و دست مدیران ربات و سایت را در امتداد خدمات و گسترش و توسعه فعالیتها، بفشارند.

شرایط حمایت مالی

حداقل مبلغ قابل پرداخت جهت مشارکت در حمایت مالی از سایت، یک هزار تومان است. هرکس با توجه به توانمندی مالی، می تواند هر مقدار مورد نظر خود را برای حمایت مالی از سایت پرداخت نماید. هیچ گونه محدودیت دیگری از نظر سقف پرداخت، دفعات پرداخت و … وجود ندارد.

امتیازات حامیان مالی سایت

با توجه به اینکه که اقدام برای حمایت مالی از سایت، بیش از مبحث تامین هزینه ها، نشانگر حس مسئولیت و عمق علاقه هواداران به تیم برنامه نویسی و سایت خودشان است، شایسته نیست اگر تقدیری از این عزیزان به عمل نیاید. از این رو تصمیم گرفتیم تا به نشانه قدردانی، امتیازاتی را به کاربرانی که دست یاری به سوی ما دراز می کنند، تخصیص دهیم. از این رو، کلیه افرادی که در این طرح مشارکت نمایند، با هر میزان هزینه حمایتی، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

به ازای هر ۱۰۰ پرداخت حمایت مالی از سوی مجموع کاربران، قرعه کشی بین ۱۰۰ عزیزی که در این طرح شرکت کرده اند، انجام خواهد شد. برنده این قرعه کشی، مشمول امتیازات زیر خواهد بود:

۱- دریافت آخرین و جدید ترین نسخه ربات یک روز قبل از انتشار
۲- دریافت اشتراک شش ماهه نسخه VIP ربات
۳- عضویت در گروه کاربران ویژه سایت (جزئیات و امکانات کاربران ویژه سایت متعاقباً اعلام خواهد شد)
۴- عضویت در گروه حامیان مالی سایت
۵- اعلام مشخصات فردی شامل نام کامل، نام کاربری، مختصری از شرح عضویت، میزان حمایت مالی و غیره به همراه عکس کاربر منتخب در یک خبر اختصاصی در صفحه اول سایت و معرفی فرد به عنوان «حامی برگزیده سایت» به کلیه کاربران

این امکانات همچنان در دست بررسی است و ممکن است در آینده نزدیک، به منظور تکریم هرچه بیشتر حامیان مالی سایت، تغییرات اندکی در آن ایجاد گردد.

جهت پرداخت مبلغ حمایت مالی خود، می توانید از فرم زیر استفاده کنید:

19+
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵